Vav Radyo

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.5 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Kur?an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinlemek artık giç de zor değil Vav Radyo mobil uygulaması sizlere bu konuda yardımcı oluyor.

Eski radyoculuk piyasasını değiştiren bir mobil uygulama ile karşı karşıyasınız. Android mobil cihazınıza indireceğiniz Vav Radyo sizlere dilediğiniz her an Kur?an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinletisi yapıyor. Dini radyo uygulaması olan Vav Radyo mobil uygulaması sizlere istediğiniz her an yayın yapıyor. 

Teknolojik gelişmeler mobil cihazların da gelişmesine sebep olurken. Mobil uygulamalarda gelişim göstermiş oldu. Bu sebeple mobil cihazlarımıza yardımcı olarak indirebileceğimiz mobil uygulamalar sizlere her zaman yardım edecektir. Sizde mobil cihazınızı daha işlevsel bir hale getirmek için Vav Radyo uygulamasını indirin ve saatlerce Kur?an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinleyin. Sadece dinleti de değil bunun yanı sıra sizlere dini konularda en güncel bilgileri sunarak çeşitli yazıları sizlere sunuyor. 

Akıllı mobil cihazınız ile dini konular hakkında bilgi sahibi olabilir ve aynı zamanda ufkunuzu genişletebilirsiniz. Android mobil cihazınız ile sizde en güncel dini bilgilere ulaşın kendinizi bilgilendirin. Vav Radyo uygulaması sayesinde sizde ücretsiz bir şekilde Kur?an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinleyin. Uygulamamız sizleri bilgilendiriyor, huzura erdiriyor. Bunu mobil cihazınız ile yapabilirsiniz. 

Vav Radyo indir
DİĞER SÜRÜMLER