Vav Radyo

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42.5 MB
  • Version 2.6
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Vav Radyo mobil uygulaması sizlere her an Kur?an-ı Kerim dinletisi yapıyor.

Kur'an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinletisini mobil cihazınızdan sürdürebilirsiniz. IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Vav Radyo uygulamasını ücret ödemeden indirerek sınırsız dinleyebilirsiniz. Teknolojik gelişimler sebebiyle sizde kullanmış olduğunuz mobil cihazınızı aha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Sadece iletişim alanında değilde hayatınızın bir çok alanında kullanabileceğiniz IOS mobil cihazınızdan radyo keyfinizi arttırabilirsiniz. Dini konuları sadece bilgisayardan ve televizyon değilde mobil cihazınızdan da takip edebilirsiniz. Vav Radyo sizlere Kur?an-ı Kerim, Hadis-i Şerif dinletisi yaparak sizleri huzura eriştiriyor. 

IOS mobil cihazınız ile Vav radyosuna sahip olabilir ve radyo dinlemenin yanı sıra aynı zamanda dini bilgilere erişebilirsiniz. Dini konularda ki en güncel yazılara uygulamamız sayesinde erişebilirsiniz. 24 saat Kur'an-ı Kerim, Hadis-i Şerif ve dua dinlemek için Vav Radyo size yetecektir. Sizde mobil cihazınız sayesinde bunu başarabilirsiniz. Yolculuk esnasında, yürürken, evinizde otururken ve daha bir çok alanda Vav Radyosunu mobil cihazınızdan açarak dinleyebilirsiniz. Mobil cihazınız internete bağlı iken her an bunu yapmanız mümkündür. 

Vav Radyo indir
DİĞER SÜRÜMLER